harry_potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
harry_potter

Сайт за магия и вълшебство
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Как ти се струва форумчето ми??

Go down 
+3
haley_james
Bэby'nkъЪъ...=]
=RevoLuTiOn=
7 posters

Харесвали ти??
1.Направо е супер!!!
Как ти се струва форумчето ми?? Vote_lcap57%Как ти се струва форумчето ми?? Vote_rcap
 57% [ 4 ]
2.Яко е!!!
Как ти се струва форумчето ми?? Vote_lcap0%Как ти се струва форумчето ми?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3.Хубаво форумче!!
Как ти се струва форумчето ми?? Vote_lcap0%Как ти се струва форумчето ми?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4.Става!!
Как ти се струва форумчето ми?? Vote_lcap14%Как ти се струва форумчето ми?? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
5.Горе долу!
Как ти се струва форумчето ми?? Vote_lcap0%Как ти се струва форумчето ми?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6.Малко!
Как ти се струва форумчето ми?? Vote_lcap0%Как ти се струва форумчето ми?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7.Много малко!
Как ти се струва форумчето ми?? Vote_lcap0%Как ти се струва форумчето ми?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
8.Има още доста неша да оправаш!
Как ти се струва форумчето ми?? Vote_lcap14%Как ти се струва форумчето ми?? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
9.Не!!
Как ти се струва форумчето ми?? Vote_lcap0%Как ти се струва форумчето ми?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
10.Егати скапания форум!
Как ти се струва форумчето ми?? Vote_lcap14%Как ти се струва форумчето ми?? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Общо гласове : 7
 
Poll closed

АвторСъобщение
=RevoLuTiOn=
♣Админ♣
♣Админ♣
=RevoLuTiOn=


Брой мнения : 262
Registration date : 12.01.2008

Как ти се струва форумчето ми?? Empty
ПисанеЗаглавие: Как ти се струва форумчето ми??   Как ти се струва форумчето ми?? Icon_minitimeСря Юли 16, 2008 4:29 pm

asdasf Е,кажи ако не ти харесва какво да оправя!!
Върнете се в началото Go down
https://harrypotter.0wn0.com
Bэby'nkъЪъ...=]
Ученик от Рейвънклоу
Ученик от Рейвънклоу
Bэby'nkъЪъ...=]


Брой мнения : 32
Age : 33
Registration date : 22.06.2008

Как ти се струва форумчето ми?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ти се струва форумчето ми??   Как ти се струва форумчето ми?? Icon_minitimeСъб Юли 19, 2008 2:20 am

Ами... форумчето като цяло е добро. (: Обаче има нужда от мноого работа. Като гледам се пише на латиница, а това не е много хубаво. Иначе... пожелавам успехи!

P.S. Пише се галеон. ((: Не можах да се сдържа. (: xD
Върнете се в началото Go down
haley_james
Ученик от Грифиндор
Ученик от Грифиндор
haley_james


Брой мнения : 3
Registration date : 16.07.2008

Как ти се струва форумчето ми?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ти се струва форумчето ми??   Как ти се струва форумчето ми?? Icon_minitimeСъб Юли 19, 2008 7:18 pm

Става namigane
Върнете се в началото Go down
Bэby'nkъЪъ...=]
Ученик от Рейвънклоу
Ученик от Рейвънклоу
Bэby'nkъЪъ...=]


Брой мнения : 32
Age : 33
Registration date : 22.06.2008

Как ти се струва форумчето ми?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ти се струва форумчето ми??   Как ти се струва форумчето ми?? Icon_minitimeНед Юли 20, 2008 1:07 am

Съжалявам, че пиша тук, но не намерих друга тема. Имам няколко предложения за форума. Защо не направите предмет, в който ще се учи как се играе РП? Ще е забавно и.. мисля, че форума има нужда. Не всички де, само някой. (не се обиждайте (: ) Мога да го преподавам. Не казвам, че съм най-добрата в писането на РП, но разбирам малко. ((: Хм.. има и друго. Защо не направите тема, в която хората да изказват идеи за форума? Ще бъде добре и няма да се налага да пиша тук. Надявам се да не бъда погрешно разбрата и да съм била полезна.
Върнете се в началото Go down
=RevoLuTiOn=
♣Админ♣
♣Админ♣
=RevoLuTiOn=


Брой мнения : 262
Registration date : 12.01.2008

Как ти се струва форумчето ми?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ти се струва форумчето ми??   Как ти се струва форумчето ми?? Icon_minitimeНед Юли 20, 2008 9:54 am

Добре ще направя ей сеа!Ти искаш да си учител?
Върнете се в началото Go down
https://harrypotter.0wn0.com
Bэby'nkъЪъ...=]
Ученик от Рейвънклоу
Ученик от Рейвънклоу
Bэby'nkъЪъ...=]


Брой мнения : 32
Age : 33
Registration date : 22.06.2008

Как ти се струва форумчето ми?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ти се струва форумчето ми??   Как ти се струва форумчето ми?? Icon_minitimeПон Юли 21, 2008 1:50 am

Да, ако може. ((:
Върнете се в началото Go down
Bэby'nkъЪъ...=]
Ученик от Рейвънклоу
Ученик от Рейвънклоу
Bэby'nkъЪъ...=]


Брой мнения : 32
Age : 33
Registration date : 22.06.2008

Как ти се струва форумчето ми?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ти се струва форумчето ми??   Как ти се струва форумчето ми?? Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 10:49 pm

Съжалявам , че пиша няколко мнения едно след друго , но имам предложение. Да се направи книга за похвали и оплаквания и можете ли да поправите едни грешки, до които нямам достъп? Съобщениа , Астрономиа.. и т.н.
Върнете се в началото Go down
rozovata337
Ученик от Грифиндор
Ученик от Грифиндор
rozovata337


Брой мнения : 42
Age : 31
Registration date : 30.07.2008

Как ти се струва форумчето ми?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ти се струва форумчето ми??   Как ти се струва форумчето ми?? Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 1:49 pm

Форумчето е страхотно... very happy
Върнете се в началото Go down
http://www.witch337.piczo.com
The Blackrose
Ученик от Слидерин
Ученик от Слидерин
The Blackrose


Брой мнения : 54
Registration date : 02.01.2009

Как ти се струва форумчето ми?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ти се струва форумчето ми??   Как ти се струва форумчето ми?? Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 12:06 pm

Форумчето е хубавичко,но както навсякъде има какво да се желае.Първо:Вярно е че това е игра и всички искаме да се забавляваме,но целия форум е превърнат в един чат.РП-то не се състои само от отговор,то се състои в описание на околността,чувствата,мислите...Също се нуждае от потребители,но явно няма какво да ги привлече...Трябва да се замислите върху това.Знам че всеки си има личен живот,но ви трябва админ,който почти непрекъснато да е тук,така че хората да са привлечени към тук-да знаят,че всичко става бързо,да могат да започнат бързо играта.Абе изобщо ако нещо не им е ясно бързо да получат отговор,защото като се бави и те изгубват интерес.Обръщам се сега само към админката:Не може да искаш да пишем винаги,когато влизаме,защото аз сега съм нова.За един ден,мога да пиша в абсолютно всички теми-като никой не отговори,аз какво да правя?Тук до колкото виждам трима,четирима редовни има,не винаги може да се пише,а и не мислиш ли,че това е прекалено?Три дена ако не влизаш наказание...Ами ние сме хора,имаме си работа,може да сме влезли изведнъж в болница и да са ни задържали-за това ще имаме наказание ли?Това беше лично към тебе.Иначе съжалявам,ако ще създам мнението за себе си като "надутата многознайка",но го казвам само с надежда да ме послушате и да направите нещо,за да се издигне форума.Мисля че имате шанс namigane
Върнете се в началото Go down
PeRlAtA
☺Шефа☺
☺Шефа☺
PeRlAtA


Брой мнения : 73
Age : 32
Registration date : 02.10.2008

Как ти се струва форумчето ми?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ти се струва форумчето ми??   Как ти се струва форумчето ми?? Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 9:34 pm

Благодаря ти за откровенното изказване.Уверявам те, че това ще помогне на форума по един или друг начин.Ще обсъдим темата с другата админка, а до тогава можеш да се забавляваш и да пишеш в останалите теми.
Върнете се в началото Go down
Аманда
Ученик от Грифиндор
Ученик от Грифиндор
Аманда


Брой мнения : 4
Age : 26
Местожителство : Хогуортсс :Р
Registration date : 23.03.2009

Как ти се струва форумчето ми?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ти се струва форумчето ми??   Как ти се струва форумчето ми?? Icon_minitimeПон Мар 23, 2009 9:55 pm

Ами при разпределителната церемония... Аз мисля (ако не е малко нахално) че трябва да се пускат по ЛС. Защо? Защото например: един нов ученик иска да е в слидерин, вижда отговорите и преписва за да бъде в този дом. smile Надявам се да го направите защото някой сам трябва да си направи теста и да се разбере за кой дом става smile
Върнете се в началото Go down
http://magicschool.creazaforum.com
PeRlAtA
☺Шефа☺
☺Шефа☺
PeRlAtA


Брой мнения : 73
Age : 32
Registration date : 02.10.2008

Как ти се струва форумчето ми?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ти се струва форумчето ми??   Как ти се струва форумчето ми?? Icon_minitimeПон Мар 23, 2009 10:03 pm

Това е добро предложение.Мерси за свежата идея.
Върнете се в началото Go down
Аманда
Ученик от Грифиндор
Ученик от Грифиндор
Аманда


Брой мнения : 4
Age : 26
Местожителство : Хогуортсс :Р
Registration date : 23.03.2009

Как ти се струва форумчето ми?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ти се струва форумчето ми??   Как ти се струва форумчето ми?? Icon_minitimeПон Мар 23, 2009 10:05 pm

PeRlAtA написа:
Това е добро предложение.Мерси за свежата идея.
Няма защо namigane
Върнете се в началото Go down
http://magicschool.creazaforum.com
Sponsored content





Как ти се струва форумчето ми?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ти се струва форумчето ми??   Как ти се струва форумчето ми?? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как ти се струва форумчето ми??
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harry_potter :: Добре дошли! :: Tвоя глас!!-
Идете на: